پنجشنبه ۱۳ آذر ۹۹

کار در منزل با 5 راه پولساز و بدون نیاز به سرمایه

۲۵۸ بازديد
کار در منزل زمانی برای شما سود آور است که شما کمی جسورانه برخورد کنید و طرز تفکر پدران خود را کنار بگذارید! زیرا شما تا زمانی که از تجارت سنتی خارج نشوید، نمی توانید با آن طرز تفکرها، تجارت جدیدی در خانه شروع کنید، به شما پیشنهاد می کنیم که تا می توانید آموزش ببینید و روی خودتان سرمایه گذاری کنید و با تخصص خود، به صورت پیوسته در مسیر تکنولوژی روز دنیا حرکت کنید، اگر بتوانید چنین کاری را به خوبی انجام دهید، در هر تجارتی که باشید، بعد از چند سال، بزرگترین مرجع آن کشور خواهید شد، زیرا ۹۹ درصد افراد به صورت پیوسته بر روی خودشان سرمایه گذاری نمی کنند! با طراحی مدرن همراه باشید تا شما را با کار در منزل آشنا کنیم.
بیشتر بخوانید: تکنیک ها موفقیت در تجارت آنلاین

کار در منزل را چگونه آغاز کنیم؟
وقتی اولین بار جمله ای فوق العاده از وارن بافت شنیدم ، مدتها من را به فکر فرو برد، وارن بافت می گوید که اگر نتوانید راهی پیدا کنید که در مواقعی که خواب هستید پولسازی کنید، مجبور می شوید تا آخر عمر، برای مبالغ کمی، زمان و عمر خود را تلف کنید! پولساختن هیچ ارتباطی با زمان ندارد، اگر فکر می کنید که برای پول بدست آوردن باید زمان صرف کرد، به خاطر باورهای اشتباهی است که به شما القاء شده! بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم که یک کسب و کار اینترنتی فوق العاده را برای خودتان راه اندازی کنید.۱- راه اندازی کسب و کار اینترنتی
اگر به فکر کار در منزل هستید، می توانید منابع درآمد غیر فعال برای خودتان ایجاد کنید، منابع درآمد غیر فعال، به تجارت هایی گفته می شود که شما تنها یک بار ، کاری را انجام می دهید ولی درآمد آن به صورت همیشگی و پایدار خواهد بود و از همه مهتر اینکه برای کسب درآمد از اینترنت ، نیازی به زمان گذاشتن ندارید! یکی از راههایی که برای شما درآمد غیر فعال را ایجاد می کند، راه اندازی کسب و کار اینترنتی است، که قبلا در رابطه با آن، در دوره ی ساخت تجارت آنلاین صحبت کرده ایم.
انواع کار در منزل اینترنتی در ایران
البته در نظر داشته باشید که اگر سرمایه ی اولیه ندارید باید در ابتدای مسیر، تمام کارها را خودتان انجام دهید و هر زمانی که به درامدهای خوب رسیدید، می توانید کارها را به دیگران واگذار کنید و خودتان تنها نظاره گر درآمدهایی باشید که همواره به صورت پیوسته به حساب شما واریز می شود، مطمئن باشید که این اتفاق برای اطرافیانتان آنقدر عجیب است که همه ی دوستان و آشنایان شما، انگشت به دهان می مانند، که چگونه می توان به این سادگی پولسازی کرد؟! بنابراین راه اندازی کسب و کار اینترنتی امروزه یک فرصت فوق العاده محسوب می شود، زیرا تجارت سنتی همواره بیش از پیش، در حال اشباع شدن است، اما افراد بسیار کمی در ایران وجود دارند که از کسب و کار اینترنتی درآمدهای بسیار عالی کسب می کنند.

اگر به دنبال ایجاد کار در منزل هستید، فرصت راه اندازی کسب و کار اینترنتی را از دست ندهید، زیرا اگر بخواهید سایتی را راه اندازی کنید، به هیچ مجوز و سرمایه اولیه ای نیاز ندارید، بلکه به تنها چیزی که نیاز دارید، مصمم بودن و اراده ای است که باید همواره به صورت پیوسته در درون شما وجود داشته باشد، بنابراین به شما پیشنهاد می کنم که حتما هر چه سریع تر از فرصتی که پیش رو دارید استفاده کنید، چون کسب درآمد از اینترنت به تازگی در ایران جا افتاده است و افراد موفق خیلی زیادی ، در این حوزه وجود ندارند! اگر شش ماه قبل کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کرده بودید، تا به حال سایتی پربیننده داشتید.

جایگاه خود را اثبات کنید
اگر می خواهید خود را در جایگاه ۵ درصد افراد جامعه قرار دهید که بتوانید طعم واقعی موفقیت های مالی را بچشید باید حتما وارد تجارت آنلاین شوید! هر نوع کسب و کاری که داشته باشید می توانید با هزینه ی تبلیغات کم، به صورت گسترده در سطح کشور، تجارت خود را مطرح کنید، بنابراین اگر جزء افراد مصمم و با اراده هستید، می توانید از محصول ساخت تجارت آنلاین استفاده کنید، تا هرچه سریع تر خدمات خود را به افراد جامعه معرفی کنید.کار در منزل با تولید محتوا
کار در منزل با تولید محتوا

۲- کار در منزل با تولید محتوای یونیک
تمام وب سایت های جهان به صورت پیوسته به تولید محتوای خوب و با کیفیت نیاز دارند! یعنی شما از این بابت هیچ نگرانی نخواهید داشت که آیا بازار شما اشباع می شود یا خیر؟ بنابراین تمام سایت های ایران و کشورهای دیگر، بسته به نوع فعالیتشان، به محتواهایی در سطح کیفیت متوسط و عالی احتیاج دارند که شما اگر یکی از تخصص های زیر را داشته باشید، می توانید محتواهای زیادی را تولید کنید.

۱- مهارت نویسندگی داشته باشید

۲- مقالات انگلیسی ترجمه کنید

۳- تجربه ی خود را به محتوا تبدیل کنید

چگونه مهارت نویسندگی پیدا کنیم؟
کار در منزل با مهارت نویسندگی بسیار لذت بخش است، زیرا شما با مطالعات زیاد خود، اعتقادات خود را بر روی وب سایت های پر بازدید منتشر می کنید اما کاملا واضح است که نویسندگی یک مهارت محسوب می شود، ولی لزوما نیاز نیست که شما کلاس ها و آموزش های زیادی را برای مهارت نویسندگی بگذرانید، تنها کار مهمی که برای مهارت نویسندگی باید داشته باشید، این است که مطالعه ی زیادی در رابطه با موضوعی که می خواهید محتوا تولید کنید، داشته باشید.

خب انجام چنین کاری بسیار ساده است زیرا منابع زیادی را می توان از داخل گوگل پیدا کرد که شما را خیلی سریع تر و راحت تر به مقصد برسانند! ( در نظر داشته باشید که مطالعه ی شما حتما نباید به شکل کتاب باشد، بلکه می تواند ویدئو، صوت، مقاله و یا هر چیز دیگری که به بهبود دانش شما کمک می کند، باشد. )

مقالات انگلیسی را به فارسی روان ترجمه کنید
قطعا ترجمه مقالات هم مهارت محسوب می شود، اما برای ترجمه ی مقالات انگلیسی هم، حتما نیازی نیست که استاد زبان انگلیسی باشید، بلکه تنها کافیست که مفهومی از پاراگرافهای مقاله ی انگلیسی را ترجمه و سپس با دانش خود، آنگونه که می خواهید مقالات را بنویسید، حتما نیازی نیست که مقاله ی شما، با مقاله ی خارجی به صورت دقیق مطابقت داشته باشد!

من ساده ترین روشهای کار در منزل را به شما معرفی می کنم، زیرا به راحتی می توانید برای ترجمه ی هر هزار کلمه، ۱۰۰ هزار تومان پول دریافت کنید. به شما پیشنهاد می کنم که در ادامه با من همراه باشید تا به شما آموزش دهم که چگونه می توانید خود و تخصصتان را به افراد جامعه معرفی کنید و خیلی راحت تر پروژه های پولسازی را دریافت کنید.

چگونه تجربه ی خود را به محتوا تبدیل کنیم؟
من خودم شخصا، از موارد اول و سوم استفاده می کنم! یعنی هم از مهارت نویسندگی برخوردار هستم و هم تربه ی خودم را به محتوا و مقالات مختلف تبدیل می کنم، شما هم برای انجام این کار، کار سختی را در پیش ندارید! بلکه تنها کافیست که تجارب خود را به صورت چالشی مطرح کنید، یعنی برای تولید محتوا، لزوما نباید حرف های دیگران را تائید کنید، بلکه خیلی از مواقع نیاز دارید که حرف های دیگران را رد کنید! زیرا همه متخصصان در مورد یک موضوع به درستی نظر نمی دهند، در مورد هر موضوعی، این موارد صادق است.

چگونه تخصص خود را به جامعه معرفی کنیم؟
سایتهای بسیار زیادی وجود دارند که شما می توانید به عنوان فریلنسر در آن کار کنید، فریلنسر به افرادی می گویند که بدون نیاز به شرکت و یا سازمانی، کار در منزل را همواره انجام می دهند. و شما هم می توانید در سایت های انجام میدم، پونیشا، پارس فریلنسر، پارسکدرز و ورکفا ثبت نام کنید و خدمات و تخصص خود را معرفی کنید، مطمئن باشید افراد بسیار زیادی در انتظار شما هستند که از خدمات شما استفاده کنند و مبالغ قابل توجهی را به شما بپردازند.
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.